Перейти к содержимому

Приветствуем на форуме о растительной аквариумистике!

Необходимо зарегистрироваться для того, чтобы задать свой вопрос,
получить доступ к закрытым разделам форума и просматривать результаты опросов.

Фото

Система зворотнього осмосу власними руками!! Потрібно поради

• Войдите, чтобы ответить

kalyanzb

Отправлено 19 Июнь 2016 - 11:48

kalyanzb

Присматриваюсь

• Участники
  • 17 сообщений
  • ГородТернопіль

Всім привіт!!! Так-як вода в мене дуже жорстка (GH - 20, KH - 15) задумався сам виготовити систему зворотнього осмосу. Купляти готову дорого. Планую використати тільки мембрану і фільтри перед нею. Від пост-фільтрів, бачків, ремінералізаторів хочу відмовитися, так-як вода в акваріум братиметься після мембрани і змішуватиметься з водопроводом.

Хто самостійно виготовляв такі установки, подільться будь-ласка які фільтри ставити перед мембраною і де краще купити це все. Також цікавить як правильно називається цей корпус(пластиковий бак), в який вставляється мембрана і де його можна купити?

Сообщение изменено: kalyanzb (19 Июнь 2016 - 11:50)

Лекс

Отправлено 19 Июнь 2016 - 21:04

Лекс
  • ГородНовороссийск

Если мембрана будет покупаться, то префильтр можно собрать из обычных бытовых колб для очистки воды. Ступеней можете собрать столько, сколько душа пожелает. Пост фильтр и тем более реминерализатор не нужны для аквариума. Будете смешивать осмос с водопроводом до нужных параметров. Бачек, я думаю, тоже не нужен. Лично я его убрал, когда надо поставил канистру и все...

а корпус для мембраны найти не получиться. там давление и распределение потоков воды...

Сообщение изменено: Лекс (19 Июнь 2016 - 21:05)

kalyanzb

Отправлено 19 Июнь 2016 - 22:30

kalyanzb

Присматриваюсь

• Участники
  • 17 сообщений
  • ГородТернопіль

Меня корпус для мембраны как раз и более всего интересует. Немогу его отдельно найти в продаже

Сообщение изменено: kalyanzb (19 Июнь 2016 - 22:31)

kalyanzb

Отправлено 19 Июнь 2016 - 23:34

kalyanzb

Присматриваюсь

• Участники
  • 17 сообщений
  • ГородТернопіль

Знайшов в інтернеті корпус для мембрани. Виявляється є вони в продажі. Вартість корпуса приблизно 150 грн. Мембрану на 50 галонів можна знайти за 600 грн. Задумана ідея скоріше за все на днях стане реалізованою. Залишається питання по фільтрах перед мембраною. Читав, що мембрана дуже сильно боїться хлору. Відповідно воду через ню потрібно пропускати вже не хлоровану.

Сообщение изменено: kalyanzb (19 Июнь 2016 - 23:34)

olegasd

Отправлено 19 Июнь 2016 - 23:40

olegasd
  • ГородKiev

А такую штуку видали Aquafilter RX-AFRO3-AQ? Она в 3 раза дешевле той что с бачком и краном. Единственное что, постфильтр в топку.

kalyanzb

Отправлено 19 Июнь 2016 - 23:46

kalyanzb

Присматриваюсь

• Участники
  • 17 сообщений
  • ГородТернопіль

А такую штуку видали Aquafilter RX-AFRO3-AQ? Она в 3 раза дешевле той что с бачком и краном. Единственное что, постфильтр в топку.

О... Дякую за наводку. Варто уваги

olegasd

Отправлено 19 Июнь 2016 - 23:47

olegasd
  • ГородKiev

Знайшов в інтернеті корпус для мембрани. Виявляється є вони в продажі. Вартість корпуса приблизно 150 грн. Мембрану на 50 галонів можна знайти за 600 грн. Задумана ідея скоріше за все на днях стане реалізованою. Залишається питання по фільтрах перед мембраною. Читав, що мембрана дуже сильно боїться хлору. Відповідно воду через ню потрібно пропускати вже не хлоровану.

Хлор и ржавчина тоже.

Я рекомендую позвонить в любую контору которая занимается данной темой, у них должны быть всё эти фильтры и корпусы к ним в отдельности.

kalyanzb

Отправлено 20 Июнь 2016 - 00:33

kalyanzb

Присматриваюсь

• Участники
  • 17 сообщений
  • ГородТернопіль

А постфільтр чим поганий? Там 2 стадіїї 1 - механчна очистка, 2- вугільний, якраз видаляє хлор. На мембрану після нього якраз попадає нормальна вода

olegasd

Отправлено 20 Июнь 2016 - 14:05

olegasd
  • ГородKiev

А постфільтр чим поганий? Там 2 стадіїї 1 - механчна очистка, 2- вугільний, якраз видаляє хлор. На мембрану після нього якраз попадає нормальна вода

А не, всё норм. Я чегото думал он стаит после мембраны (тот что подымает ph)

kalyanzb

Отправлено 26 Июнь 2016 - 13:59

kalyanzb

Присматриваюсь

• Участники
  • 17 сообщений
  • ГородТернопіль

І так... Фільтр готовий і прекрасно функціонує  :P Бавився з ним 2 дні в післяробочий час. Якби не робота, то все зібрав-би значно скоріше.

Збирав по запчастях. Всі комплектуючі (корпуса попередніх фільтрів, корпус мембрани, фітінги, перехідники, трубку і т.п.) купляв в одній канторі. Комплект картріджів для попередніх фільтрів і мембрану купляв в іншій канторі. Ссилки на магазини тут не даю, бо "сочтут" за рекламу і забанят :rolleyes: (якшо можна тут ссилки викладати то викладу, просто лінь шукати чи можна чи ні :D ). Все обійшлося приблизно 1700 грн. Це тільки 3 ступеня попередніх фільтрів (5мікрон-вугілля-1мікрон) та мембрана. Від всього іншого (бак-накопичувач, пост-фільтр, мінералізатор) відказався, бо вважаю це не потрібним.

Система використовується без додаткової помпи, так-як тиск водопроводу в мене достатній (буду мати чим поміряти, то обовязково поміряю і напишу тут). Мембрана стоїть на 50 галонів. В мене 1 літр осмованої води натікає в середньому за 10 хвилин. Системою повністю задоволений як і швидкістю приготування осмованої води.

Збулася мрія ідіота  :D

Сообщение изменено: kalyanzb (27 Июнь 2016 - 21:04)

0 посетителей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых