Перейти к публикации
SES

Допоможіть визначити та побороти.

Рекомендованные сообщения

Доброго дня! Підскажіть який засіб використати проти зарази що завелась у акві,на сагітарії у вигляді чорного пушку борода(якщо не помиляюсь). А от на камені і ще наодному листку сагітарії,не можу визначити,схоже на оленячий ріг,та не впевнений. Коротко характеристики:40х30х30 27 лчистими,запустився 10.02.17, поживна підкладка(самоміс,біогумус+торф+блакитна глина+битий керамзит,змішано і проварено 15хв).Вода осмос+водопровід,gH-7,kH-2-3,pH-7,5,NO3-10,PO4-2(і падає,був стрибок,і в наслідок перекос).Рослини: Монте карло,микрантемоидес,2 кущики сагітарії,мох. Освітлення лед приблизно 1000лм,СО2 цілодобово 7-8 булбашок(дропчекер світло зелений). Думаю виною не вдала доставка рослин,монтекарло прийшов примерзший,листки почали розчинятись,але через деякий час відійшов і почав рости,слідом поперли синьо-зелені,обробив перикисю,відступили,але підпалив монте карло,знов почали розчинятись листи,і як наслідок скачок фосфатів,ну і на даний момент почала зявлятись зараза що описав вище. З жителів поки що криветки сакури і теодоксуси(бажано щоб вижили після використання вашої хімії :) ) Ну і фото: 

post-3275-0-45574100-1489088763_thumb.jpg

post-3275-0-23023000-1489088780_thumb.jpg

post-3275-0-61031200-1489088784_thumb.jpg

post-3275-0-98149200-1489088789_thumb.jpg

post-3275-0-31389100-1489088803_thumb.jpg

post-3275-0-46913900-1489088812_thumb.jpg

post-3275-0-33439800-1489088816_thumb.jpg

Поделиться сообщением

Проблема типова для етапу запаску акваріума. Оленячий ріг зазвичай дуже не поширюється по акваріуму. За місяць два його зазвичай з'їдають креветки, якщо їх достатньо. Але з такою малою кількістю рослин у Вас можуть виникнути проблеми з більш серйозними водоростями.

Ще зробіть хвилі на поверхні води патрубком фільтра. Це необхідно для забезпечення киснем бактерій, рослин та й креветок теж. Якби у Вас було більше рослин, вони б давали достатньо кисню. 

Поделиться сообщением

Дякую за відповідь Сергій,значить все таки оленячий ріг). Кисню вистачає,вихлоп фільтра направлено під кутом вгору,ну і рослин хоч і не багато,та один мох під вечір весь аж привстає від кількості булбашок повітря,також забув вказати наявність елодеї та пистії як баласту,для споживаня надлишку пож. речовин.На даний момент баланс вже майже прийшов в норму,водорслі поперли коли розчинився частково монте карло,зараз водорсослі вже не розмножуються,а ті що є,майже не ростуть. Можливо поки що взагалі туди не варто лізти,а просто спостерігати тенденцію?

Изменено пользователем SES

Поделиться сообщением

Так, Вам зараз треба спостерігати та впіймати момент коли почати додавати рідкі добрива. Мохи в цьому добрі показники, тому що їм не доступне живлення з ґрунту.

Поделиться сообщением

Поки що по спостереженням добрив вистачає  що з водопроводу приходять. Буду моніторити, ще раз дякую за відповіді.

Поделиться сообщением

А все таки у разі необхідності,що краще використати,бороду я у своєму 100л точково обробляв Альгіцид+со2,допомогло,а чи візьме він оленячий ріг?

Поделиться сообщением

А все таки у разі необхідності,що краще використати,бороду я у своєму 100л точково обробляв Альгіцид+со2,допомогло,а чи візьме він оленячий ріг?

Так, звичайно, візьме.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас