Jump to content

yabluko87

Участники
 • Posts

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

yabluko87 last won the day on January 7 2013

yabluko87 had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Город
  Київ

yabluko87's Achievements

Интересующийся

Интересующийся (2/4)

5

Reputation

 1. Привіт. потрібна допомога по коригуванню добрив і можливо світла та СО2. Акваріуму 5 місяців. Аквааріум 112л 80*35*42| Нейтральний грунт JBL Manado Dark| Підложка тільки там де рослини - JBL AquaBasis Plus| Фільтр зовнішній Eheim 250 Plus Media | CO2 Lily Pipe + проточний атомайзер JBL | топовий led світильник Aquazis (Aquaplanner) 6650 лм| Вода водопровідна Київ (але є можливість лити осмос якщо буде треба) CO2 за дві години до світла світильник: 6384 Лм світло: 1год- схід, 6 годин 70%, 1год-захід (є можливість регулювати біле, жовте, червоне, синеє світло) макро мікро - 1-2 натискань (1,3-2,6 мл). ph 7, kh11, gh13, t=23C Підміна - 40л, 2 рази в тиждень + АнтитоксинК. 40 Неонів червоних, 7 сомик панда, чері, неритини білайн та зебра Потрібна порада: Втомився робити стрижки. Чи можна заповільнити ріст, хоча добрив даю вже і так по мінімуму? Допомоджіть конкретними порадами із цифрами, що зменшувати ф на скільки. і бонусом: залишилась одна водоросль яку ніяк не можу вивести і правильно класифікувати. Пробував і альгіцид і альгошок, довго, і часто у великих дозах, вибираю пінцентом. Допоможіть класифікувати ( фото нижче). Стан на сьогодні (фронтальний і вигляд зліва): * зліва від ротали - підстрижена Limnophila aromatiaca, її не видно. Нормальний (бажаний) стан який хотілось би подовше утримати: Це кладофора? Дякую усім наперед
 2. Привіт. Потрібна допомога з коригуванням УДО, а також з водоростями. Аквааріум 112л 80*35*42| Нейтральний грунт JBL Manado Dark| Підложка тільк там де рослини - JBL AquaBasis Plus| Фільтр зовнішній Eheim 250 Plus Media | CO2 Lily Pipe + проточний атомайзер JBL | топовий led світильник Aquazis (Aquaplanner) 6650 лм| Вода водопровідна Київ (але є можливість лити осмос якщо буде треба) Запуск 17.10.2021 Перший тиждень: CO2 за дві години до світла світло: 1год- схід, 7 годин 50%, 1год-захід біостартер щодня 7 настискань (9,1 мл) макро мікро - 4-5 натискань (5,2-6,5 мл). ph7-7,5, kh9-10, gh 10, t=23C Підміна - 40л, 2 рази в тиждень + АнтитоксинК. Запустив 50 креветок чері вкінці тижня. Рослини помірно булькають після подачі додаткового удо ще більше, вода мутновата - додавав Кристал -муть осіла частково на листя і мох. Другий тиждень: CO2 за дві години до світла світло: 1год- схід, 6 годин 60%, 1год-захід макро мікро - 6 натискань (7,8 мл). Калій (25-36 (32.5-46.8 мл) натискань (за один раз) на тиждень. ph 6,75-7, kh11, gh13, t=23C Підміна - 40л, 2 рази в тиждень + АнтитоксинК. Запуск 50 Неонів червоних, 6 сомик панда. На почаку тижня почав розвиватись наліт на моху і листях рослин, а такожє на монте карло деякі листочки повністю покрились хоча розвивались і нові маленькі + зелений налі на склі. Третій тиждень (перші 2 дні): Все те саме що і у 2му тижні + АльгіцидСо2 - 7 натискань (9,1 мал) вдень. NO3-10 NO2-0 Водорості на монте карло коричневого кольору, листя під ними гниє, рослина відмирає і вспливає, хоча нові пагони все одно є. + коричневий пушок-муть. На Мохові і інших рослинах- коричневий пушок-муть і місцями маленькі кущики (бороди?). Що не так роблю не так і як вийи на стабільний рівень без водоростів? Дякую наперед.
 3. Колеги, у мене є 3 бутлі ( Макро, мікро, Залізо) по літру, половина використана.. Рідини я переливаю у менші дозатори і щодня вливаю в акваріум декількома натисканнями. Не знаю чому, але раптово усі 3 дозатори перестали працювати, я і розбирав і прочищав... Де мені купити можна ці дозатори? Чи можна замовити їх окремо?
 4. Нагадаю: 50 л. води, СО2 постійно з балону. 2 мл чи більше потрібно в день макро і мікро? 3мл? 4мл? 6? Дякую.
 5. даю щодня о 8 годині, оскільки йду на роботу, по 2 натискання на макро і мікро( старі чи нові балончики не знаю, але останнім часом вони перестали праювати, планую купити систему автоматичної подачі).
 6. Сергію, доброго дня. Прошу зкоригувати дозу Макро та Мікро. Дякую. Акваріум, 50*30*25, 47 л. CO2- балон, дропчекер постійно має світлуватий колір між зеленим та жовтим. Світло 2*24=48 Osram SkyWhite. Фото після стрижки. На задньому плані зараз Елеохарис на всю довжину і висоту акваріуму. Все росте впринципі швидко. Але на передній галявині та в дебрях на задньому плані постійно Чорна борода... Яку обїдають креветки. Питання 2. Креветок не годую. Вони виживають за рахунок об'їдання водорослів. Чи краще годувати? Помруть? Питання 3. В акваріумі наступна схема розсадки рослин: Л1- лінійка 1, Л2- лінійка 2. Вклав ці 2 лінійки щоб 2 різні види Елеохариса не перепітались між собою. Але він пускає корінці поверх( вище) лінійки і все одно проросатє. Порадьте, як можна їх роззонувати. Хочу щоб кожен ріс окремо. Горшочки не підходять.
 7. Сергію, колеги, доброго дня. Прошу зкоригувати дозу Макро та Мікро. тут( пов'язано із іншими питаннями.) Дякую.
 8. Маю 3 проблеми зараз. Хто допоможе? 1. Маю коричневий наліт, думав пройде з часом. ні. на бокових стінках, на відкритих поверхнях скла, по низу- що найважче його витирати. на фто це я вже витер його трохи. що це за фігня? 2. Пожовтіння на кінчиках... потрібно більше Fe? скільки? даю 1 мл/день. 3. Самка неона з ікрою вже 3 місяці. Живіт нереальної форми. закістувалась чи що? особливо не хочу із нею нічого робити? їй ппц? що буде далі?
 9. Ну колись цей абзац: " Возвращаясь к мху и элеохарису, именно эти аквариумные растения не требуют мощного освещения и именно с этими растениями можно смастерить аквапейзаж с, скажем, средним уровнем освещения. Собственно это я и сделал. Выкинул все растения кроме этих двух и начал воплощать задуманное." і став заключним у запитанні які рослини вирощувати.У попередніх постах помилився: у мене елеохарис карликовий, а на фон замість ротали посадив елеохарис звичайний такий, що довший виростає.З приводу переносу акви. Це може буде влітку. Грунт Monado, він розсипається у мене, тому взяти Елеохарис "за волосся" навряд чи вийде із грунтом. Чи є якийсь інший метод? . Зліва у мене пусте місце під корягою, тобто без Елеохариса. Планую вирізати із Плекселаса пдастину по ширині акваріума і з цієї лівої частини запустити цю імпровізовану лопату і перенести з грунтом
 10. не стрижу. А от карликовий вже 2 рази стриг, щоб він розрісся по периметру. останній раз 1 міс. тому. Як часто можна? удо Ви казали 1,5 мл. А от залізо Ви казали якщо є пожовтіння. Пожовтінь немає, але ж не пропадати !!! 1 ЛІТРУ!!! заліза ? , 1 мл в день ляю. А з приводу дизайну, через пів року буду нову банку брати на 100 л, і у планах перенести дизайн 1 в 1 + додати зправа якісь корчі(так як і Ви радите). Тільки от запитання: пересаджуват впадло. Я Ситняг коли саджаю то ну його краще. Планую якось підчернути з піднизу як ніби лопатою( щось пластикове використати) чи шухлею весь грунт і так перенести в нову акву. Такі методи взагал практикує хтось?
 11. Ротала потрапила бонусом , коши купував ситняг карликовий. Вчора посадив артикулярис Елеохарис, підстригти його? І доза удо була по 30 крапель макро і мікро і 1 мл заліза в день, тепер зменшив до 2о крапель, правильно?
 12. РОзкажу про свій експеримент, Єрмолавв вже вкурсі, ги-ги Коротше, у мене в акві- спірогіра. акваріум 54 л, реальних десь 47. Метод боротьби: 50 мл перекису пеший день. результат - мінус 20 криветок. заміна 30% води, 2й день 20 мл перекису- не дохнуть черіки, але я не здаюсь, 3 й день-20 мл перекису, 20% заміни води, результат самочка доросла- без признаків життя. Переборщив, але що цікаво залишились штук 20-30 середніх, значить вони найвитриваліші? А,....спірогіра, а що вона...її я вручну зібрав.
×
×
 • Create New...