Jump to content

yabluko87

Участники
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

yabluko87 last won the day on January 7 2013

yabluko87 had the most liked content!

About yabluko87

 • Rank
  Интересующийся

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Город
  Київ
 1. Привіт. потрібна допомога по коригуванню добрив і можливо світла та СО2. Акваріуму 5 місяців. Аквааріум 112л 80*35*42| Нейтральний грунт JBL Manado Dark| Підложка тільки там де рослини - JBL AquaBasis Plus| Фільтр зовнішній Eheim 250 Plus Media | CO2 Lily Pipe + проточний атомайзер JBL | топовий led світильник Aquazis (Aquaplanner) 6650 лм| Вода водопровідна Київ (але є можливість лити осмос якщо буде треба) CO2 за дві години до світла світильник: 6384 Лм світло: 1год- схід, 6 годин 70%, 1год-захід (є можливість регулювати біле, жовте, червоне,
 2. Привіт. Потрібна допомога з коригуванням УДО, а також з водоростями. Аквааріум 112л 80*35*42| Нейтральний грунт JBL Manado Dark| Підложка тільк там де рослини - JBL AquaBasis Plus| Фільтр зовнішній Eheim 250 Plus Media | CO2 Lily Pipe + проточний атомайзер JBL | топовий led світильник Aquazis (Aquaplanner) 6650 лм| Вода водопровідна Київ (але є можливість лити осмос якщо буде треба) Запуск 17.10.2021 Перший тиждень: CO2 за дві години до світла світло: 1год- схід, 7 годин 50%, 1год-захід біостартер щодня 7 настискань (9,1 мл) макро мікро - 4-5 нати
 3. Колеги, у мене є 3 бутлі ( Макро, мікро, Залізо) по літру, половина використана.. Рідини я переливаю у менші дозатори і щодня вливаю в акваріум декількома натисканнями. Не знаю чому, але раптово усі 3 дозатори перестали працювати, я і розбирав і прочищав... Де мені купити можна ці дозатори? Чи можна замовити їх окремо?
 4. Нагадаю: 50 л. води, СО2 постійно з балону. 2 мл чи більше потрібно в день макро і мікро? 3мл? 4мл? 6? Дякую.
 5. даю щодня о 8 годині, оскільки йду на роботу, по 2 натискання на макро і мікро( старі чи нові балончики не знаю, але останнім часом вони перестали праювати, планую купити систему автоматичної подачі).
 6. Сергію, доброго дня. Прошу зкоригувати дозу Макро та Мікро. Дякую. Акваріум, 50*30*25, 47 л. CO2- балон, дропчекер постійно має світлуватий колір між зеленим та жовтим. Світло 2*24=48 Osram SkyWhite. Фото після стрижки. На задньому плані зараз Елеохарис на всю довжину і висоту акваріуму. Все росте впринципі швидко. Але на передній галявині та в дебрях на задньому плані постійно Чорна борода... Яку обїдають креветки. Питання 2. Креветок не годую. Вони виживають за рахунок об'їдання водорослів. Чи краще годувати? Помруть? Питання 3. В акваріумі наступна схема розсадки рослин:
 7. Сергію, колеги, доброго дня. Прошу зкоригувати дозу Макро та Мікро. тут( пов'язано із іншими питаннями.) Дякую.
 8. Маю 3 проблеми зараз. Хто допоможе? 1. Маю коричневий наліт, думав пройде з часом. ні. на бокових стінках, на відкритих поверхнях скла, по низу- що найважче його витирати. на фто це я вже витер його трохи. що це за фігня? 2. Пожовтіння на кінчиках... потрібно більше Fe? скільки? даю 1 мл/день. 3. Самка неона з ікрою вже 3 місяці. Живіт нереальної форми. закістувалась чи що? особливо не хочу із нею нічого робити? їй ппц? що буде далі?
 9. Ну колись цей абзац: " Возвращаясь к мху и элеохарису, именно эти аквариумные растения не требуют мощного освещения и именно с этими растениями можно смастерить аквапейзаж с, скажем, средним уровнем освещения. Собственно это я и сделал. Выкинул все растения кроме этих двух и начал воплощать задуманное." і став заключним у запитанні які рослини вирощувати.У попередніх постах помилився: у мене елеохарис карликовий, а на фон замість ротали посадив елеохарис звичайний такий, що довший виростає.З приводу переносу акви. Це може буде влітку. Грунт Monado, він розсипається у мене, тому взяти Елеохарис
 10. не стрижу. А от карликовий вже 2 рази стриг, щоб він розрісся по периметру. останній раз 1 міс. тому. Як часто можна? удо Ви казали 1,5 мл. А от залізо Ви казали якщо є пожовтіння. Пожовтінь немає, але ж не пропадати !!! 1 ЛІТРУ!!! заліза ? , 1 мл в день ляю. А з приводу дизайну, через пів року буду нову банку брати на 100 л, і у планах перенести дизайн 1 в 1 + додати зправа якісь корчі(так як і Ви радите). Тільки от запитання: пересаджуват впадло. Я Ситняг коли саджаю то ну його краще. Планую якось підчернути з піднизу як ніби лопатою( щось пластикове використати) чи шухлею весь грунт і т
 11. Ротала потрапила бонусом , коши купував ситняг карликовий. Вчора посадив артикулярис Елеохарис, підстригти його? І доза удо була по 30 крапель макро і мікро і 1 мл заліза в день, тепер зменшив до 2о крапель, правильно?
 12. РОзкажу про свій експеримент, Єрмолавв вже вкурсі, ги-ги Коротше, у мене в акві- спірогіра. акваріум 54 л, реальних десь 47. Метод боротьби: 50 мл перекису пеший день. результат - мінус 20 криветок. заміна 30% води, 2й день 20 мл перекису- не дохнуть черіки, але я не здаюсь, 3 й день-20 мл перекису, 20% заміни води, результат самочка доросла- без признаків життя. Переборщив, але що цікаво залишились штук 20-30 середніх, значить вони найвитриваліші? А,....спірогіра, а що вона...її я вручну зібрав.
×
×
 • Create New...