Jump to content

yabluko87

Участники
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

yabluko87 last won the day on January 7 2013

yabluko87 had the most liked content!

1 Follower

About yabluko87

 • Rank
  Интересующийся

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Город
  Київ
 1. Колеги, у мене є 3 бутлі ( Макро, мікро, Залізо) по літру, половина використана.. Рідини я переливаю у менші дозатори і щодня вливаю в акваріум декількома натисканнями. Не знаю чому, але раптово усі 3 дозатори перестали працювати, я і розбирав і прочищав... Де мені купити можна ці дозатори? Чи можна замовити їх окремо?
 2. Нагадаю: 50 л. води, СО2 постійно з балону. 2 мл чи більше потрібно в день макро і мікро? 3мл? 4мл? 6? Дякую.
 3. даю щодня о 8 годині, оскільки йду на роботу, по 2 натискання на макро і мікро( старі чи нові балончики не знаю, але останнім часом вони перестали праювати, планую купити систему автоматичної подачі).
 4. Сергію, доброго дня. Прошу зкоригувати дозу Макро та Мікро. Дякую. Акваріум, 50*30*25, 47 л. CO2- балон, дропчекер постійно має світлуватий колір між зеленим та жовтим. Світло 2*24=48 Osram SkyWhite. Фото після стрижки. На задньому плані зараз Елеохарис на всю довжину і висоту акваріуму. Все росте впринципі швидко. Але на передній галявині та в дебрях на задньому плані постійно Чорна борода... Яку обїдають креветки. Питання 2. Креветок не годую. Вони виживають за рахунок об'їдання водорослів. Чи краще годувати? Помруть? Питання 3. В акваріумі наступна схема розсадки рослин: Л1- лінійка 1, Л2- лінійка 2. Вклав ці 2 лінійки щоб 2 різні види Елеохариса не перепітались між собою. Але він пускає корінці поверх( вище) лінійки і все одно проросатє. Порадьте, як можна їх роззонувати. Хочу щоб кожен ріс окремо. Горшочки не підходять.
 5. Сергію, колеги, доброго дня. Прошу зкоригувати дозу Макро та Мікро. тут( пов'язано із іншими питаннями.) Дякую.
 6. Маю 3 проблеми зараз. Хто допоможе? 1. Маю коричневий наліт, думав пройде з часом. ні. на бокових стінках, на відкритих поверхнях скла, по низу- що найважче його витирати. на фто це я вже витер його трохи. що це за фігня? 2. Пожовтіння на кінчиках... потрібно більше Fe? скільки? даю 1 мл/день. 3. Самка неона з ікрою вже 3 місяці. Живіт нереальної форми. закістувалась чи що? особливо не хочу із нею нічого робити? їй ппц? що буде далі?
 7. Ну колись цей абзац: " Возвращаясь к мху и элеохарису, именно эти аквариумные растения не требуют мощного освещения и именно с этими растениями можно смастерить аквапейзаж с, скажем, средним уровнем освещения. Собственно это я и сделал. Выкинул все растения кроме этих двух и начал воплощать задуманное." і став заключним у запитанні які рослини вирощувати.У попередніх постах помилився: у мене елеохарис карликовий, а на фон замість ротали посадив елеохарис звичайний такий, що довший виростає.З приводу переносу акви. Це може буде влітку. Грунт Monado, він розсипається у мене, тому взяти Елеохарис "за волосся" навряд чи вийде із грунтом. Чи є якийсь інший метод? . Зліва у мене пусте місце під корягою, тобто без Елеохариса. Планую вирізати із Плекселаса пдастину по ширині акваріума і з цієї лівої частини запустити цю імпровізовану лопату і перенести з грунтом
 8. не стрижу. А от карликовий вже 2 рази стриг, щоб він розрісся по периметру. останній раз 1 міс. тому. Як часто можна? удо Ви казали 1,5 мл. А от залізо Ви казали якщо є пожовтіння. Пожовтінь немає, але ж не пропадати !!! 1 ЛІТРУ!!! заліза ? , 1 мл в день ляю. А з приводу дизайну, через пів року буду нову банку брати на 100 л, і у планах перенести дизайн 1 в 1 + додати зправа якісь корчі(так як і Ви радите). Тільки от запитання: пересаджуват впадло. Я Ситняг коли саджаю то ну його краще. Планую якось підчернути з піднизу як ніби лопатою( щось пластикове використати) чи шухлею весь грунт і так перенести в нову акву. Такі методи взагал практикує хтось?
 9. Ротала потрапила бонусом , коши купував ситняг карликовий. Вчора посадив артикулярис Елеохарис, підстригти його? І доза удо була по 30 крапель макро і мікро і 1 мл заліза в день, тепер зменшив до 2о крапель, правильно?
 10. РОзкажу про свій експеримент, Єрмолавв вже вкурсі, ги-ги Коротше, у мене в акві- спірогіра. акваріум 54 л, реальних десь 47. Метод боротьби: 50 мл перекису пеший день. результат - мінус 20 криветок. заміна 30% води, 2й день 20 мл перекису- не дохнуть черіки, але я не здаюсь, 3 й день-20 мл перекису, 20% заміни води, результат самочка доросла- без признаків життя. Переборщив, але що цікаво залишились штук 20-30 середніх, значить вони найвитриваліші? А,....спірогіра, а що вона...її я вручну зібрав.
 11. та десь в неті на якомусь форумі у темі "креветки і перекис". при чому усі люди там писаи щось типу: "моїм криветкам пофік", і ще там одна дічина навіть писала, що її криветки задихнулись після ночі в тазику(Сергій, таке можливе???? тобто аерація потрібна?). А так і вона їм в той тазік перекису вляла в кнцентрації 2 мл на л води і пише:"о, чудо , 60% креветок ожило". ЩО ЗА КАЗКИ??? Ви мені як ботану розкажіть про перекис, у мене в ін-ті 8 було по хмії, нічого не пам'ятаю. H2O2+H2O= 2H2O+O чи як? І чому криветкам це так страшно? не розумію.
 12. на лимонці? А ви силикон наливали тільки в внутрішнє кільце пропки? дивно, може силікон у вас неякісний, більш нівкого такого немає.
×
×
 • Create New...