Jump to content

Збруч

Участники
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

579 profile views

Збруч's Achievements

Присматриваюсь

Присматриваюсь (1/4)

0

Reputation

 1. Можна ,але в нашому містечку продають тільки мішками по 50 кг . А як це зробити ? Перекристалізувати.
 2. А всеж таки може попробувати використовувати, осадок не зачіпати з дна ,чи не варто рискувати. Як Ви думаєте? Тому що макро вже немаю зовсім.
 3. Заказував в маг. МЕДТЕХНІКА. Фосфат калію (напис на баночці.-чистота-ч) виробництво Франція, порошок білий. нітрат ( чда ) Україна порошок білий. сульфат ( ч ) китай порошок сірий по кольору. Що робити ,використовувати чи ВЕРНУТИ вмагазин?
 4. Доброго Вам здоровя пане Сергію! Зробив макро за вашою технологією тільки замість нітрату дав сульфат (по Єдварду) роствор 2 . Так роствор получився не позорий ,а трішки мутний , сивуватий , а коли з пів години постоЇть то стає чистим але на дні пляшки є осадок. Так і повинно бути?
 5. Дуже дякую! Вибачте за назойливість.
 6. А підскажіть будь ласка ще? Як краще, можна зразу лити весь осмолят, чи частково. (різкий скачок gH не зашкодить?)
 7. Забув сказати. ЧистоЇ води в акві 120л з тими показниками що я вказав вище.
 8. Доброго дня пане Сергію! Вибачте що знову турбую. Чомусь ніяк неможу зкумекати, як за цією формулою вирахувати,скільки треба влити дистеляту уводу в моЇй акві з кН-10 GН-16 щоби получити кн- (скажімо) 5.Води в акві 120л.
 9. Вибачте будь ласка що знов ВАС турбую. Питання таке? Чи можна використовувати удо,ФЛОРАСТИМ- мікро з Вашим - макро -те що ложками готуеться.Бо перше ще є, а друге закінчується,з подальшим переходом повністю на удо Єрмолаєва. У моЇй акві бракує калію (листя вдірочках , гниє і обпадає). Скажіть чи варто зробити роствор -2 за рецептом по (Єдварду) ,тому що нітрати 50. Якщо варто то скільки ложок буде 33,30г сульфату калію , замість нітрату (ваг немаю) Заздалегіть дякую !!!!! З повагою.
 10. ПІдскажіть чи можна використовувати дистелят з авто-магазинІв , котрий добавляють в аккомулятори?
 11. А як замість осмоляту використати дистилят, або дощову воду (но спочатку провірити тестами) а потім за ціею ж схемою?
×
×
 • Create New...