Перейти к публикации

Берег

Участники
 • Публикации

  46
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  4

Последний раз Берег выиграл 23 июля 2015

Публикации Берег были самыми популярными!

О Берег

 • Звание
  Интересующийся
 • День рождения 02.08.1956

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Город
  Тернопіль
 1. Наткнувся на цю тему,( павда вона померла так і не народившись) але всеж може хтось відгукнеться. Маю також аналогічні запитання по темі. Аква 120л чистого об'єму. Стовп води 37см. Сьвітло 1вт\л. Чотири лампи т-5 по 24вт. 1 (від лобового стікла) 10000к. 2 8000к. 3 фіто лампа (китай) 4 8000к. + по кутах три зберігайки по 11вт. для досьвітки.4200к.=129вт\л. Вода: GH-6, KH- 4, NO/3 - 5, PO4- 0,5 CO2 балон, 6.5-7. Добрива AQYAER (мікро- макро) по 6мл. кожного. Питання такіж що в 1 посту. Відгукніться, якщо кому не лінь.
 2. В пробке пластиковой бутылки, в которой налито удобрение, гвоздем 100 ка. прожигаем отверстие. В отверстие вставляем шприц. Переворачиваем в верх дном, и набираем нужную дозу. И дозировать удобно и щприцы не валяются где попадя.
 3. Доповнення до поста 96. Вчора в вечері понизив КН осмосом до 5, так GH впав до 4. Мабуть таки без ремінілізації не обійтись. А яка ваша думка?
 4. Доброго здоров'я шановні форумчани! Підскажіть будьласка як мені поступити в такі ситуації. Аква 150л , густо засаджений травник. До недавнього часу було все в нормі, зараз почали листочки на рослинках крутити, похоже радикуліт.Раніше тримав постійно такі параметри: GH -6 KH - 4. (вода осмос+водопровід) в потрібних пропорціях. Добрива Aqvaer (мікро макро) Декілька тижнів воду не тестував. Сьогодні поміряв ( тести Ptero і Aqvaer крапельні) Показники однакові GH-6, KH-6 PH- 6.8 (CO2 балон) Вода з крана GH-14 KH-14, а раніше була 14 і 8 (карбонатка підскочила) Підскажіть що робити? По чому орієнтуватись по GH чи КН. (Дуже не хочеться з солями для ремінілізації возитися) Як я розумію КН для рослин важливіше, але якщо понижу КН то впаде GH. чи таки прийдеться з солями заморочуватися?
 5. Берег

  dKh, dGh и Ph.

  Вибачте що влізаю у вашу розмову, але маю таке питання до шановних акваріумістів. Діло в тому що в моїх аквах чомусь при показниках GH (скажімо 6) позник КН чомусь вищий 8. Чому так? Якщо на сайтах пишуть що КН є складовою GH. Використовував капельні тести PTERO. Зараз купив ще AQUAYERовські, показники однакові. І пояких показниках орінтуватися при подачі СО2. Вода - осмос + водопровід. СО2 - балон.
 6. Доброго всім здоров'я форумчани! Маю питання такого характеру. В моїх акваріумах чомусь погано вкоріняється довгостебелька. Акви з різними параметрами води (є на осмос+водопровод - КН-5, є просто водопровідна - КН- 8) Акартина всюди однакова. Посажу довгостебельку а вона через декілька днів вспливає.Стебель жо в грунті відгниває. А втойже час масу набирає добре. В чому причина?
 7. Дуже дякую за консультацію! Буду пробувати виправляти свої помилки, і виконувти Ваші поради. Зповагою БЕРЕГ.
 8. Фотграфії зараз виставити не можу. Фотоаппарат у вітпустці. А плотність посадки висока, десь відсотків 75. В основному довгостебелька Що тижня стрежу. Ростуть швидко.
 9. ,.Доброго здоров'я всім форумчанам! Підскажіть що роблю не так? Аква 80*40*45. 120л чистої води, вод.стовб 38см. Осьвітлення 1вт.л. Лампи т5 24вт - 4шт (правда китайські) зі спектрами 10000. 6500. фітолампа. 8000.від переднього стікла і 3 зберігайки по 11вт по кутах 4200к. Добрива Акваер (мікро і Макро) вношу в рівній кількості щоденно по 5 мл. СО2- сода, лимонка Контроль по дропчокеру і РН тести. Параметри води. GH-7, KH-5, NO3-10-15, PO4-0,1-0,5. PH-в межах 6.2- 6.8 (тести ПТЕРО) Аква була перезапущена 1 травня цього року. Грунт пустий (гранітна крошка+базльт) Де не де під коріння вніс глиняі шарики розмішані на мікро Акваер. А поблема така. Рослини ростуть швидко. Но не влаштовує їх вигляд. Пішли дірки на листі (ну тут менш більш зрозуміло,став добавляти калій) а ось інші проблеми для мене не зрозумілі. Рослини то ростуть, але нижні листки чорніють і облітають .Особливо не приглядно виглядає ротала .На нижньому листі появляється зелений наліт Кожний тиждень приходиться відрізати нижню голу стебелину, і осажувати рослини. Я так думаю що вони і вкоринятися не встигають. Ось примірно так.
 10. Я користуюся рідкими добривами Акваєр ( за що велика подяка автору цього чудо комплексу Сергію Єрмолаєву, та його команді.) Мені дуже подобаються. А також вношу локально під корінці деяким рослинам шарики голуба глина, торф, замішані на тих же добривах.
 11. Доброго всім здоровья! Ніяк неможу в наші окрузі знайти чистий сульфат калію. В квіткових магазинах бувае сірнокислий. Підскажіть будь ласка, чи можна його використовувати замість сульфату? Якщо можна то скільки його треба положити на 0,5 л.для добавочної підкормки?
 12. І я також попробував метод Ермолаєва. Результат відмінний. Ксенококус на камінцях загнувся на третій день. Борода на лаві з Ломаріопсісом загнулась на четвертий. Анцитруси і молінезії підчищають остатки. Так що метод працює.Ермолаєву за підсказку моє шанування! Будемо надіятись що ця зараза відступила і на довго.
 13. Всім доброго здоров'я! Прошу поради! У мене на кущику Ломаріопсіса з'явилася борода, мох прирощений до каменюки. Йього можна витягнути з акви. Підскажіть чи можна йього обробити сайдексом, щоб не пошкодити рослинку. якщо можна то яку дозу сайдексу треба дати? Cьогодні запустив 5 шт. молодих сіамських водорослеїдів (САЕ) , але вони чомусь на водорослі не звертають уваги.Ось і незнаю що робити, чув що мохи сайдекс не дуже поважають. Борода свіжа пухнаста.
 14. Доповнення до поста 27. При вьому тому що я написав вище, зараз щей почали стінки акви обростати зеленим нальотом. Шкрябаю два рази на тиждень, ато і частіше. Вчому причина, що роблю не так?
 15. Доброго здоров'я форумчани!В моїй акві за признаками нехватка АЗОТУ. (стере листя коричневіє і облітає) особливо в нижній частині рослин.Рослини такі як людвігії,прозерпінака. довгостебельки, в нижні частині стебла стають голими.Користуюся УДО за рецептом Ермолаєва(самоміс).Купую у знайьомих людей. На фірмові трошки коштів бракує.Тому маю питання. Що треба добавити,щоб підвищити вміст АЗОТУ в добривах. Скільки йього треба розчинити на 1 літр води, і скільки вносити в акву?Параметри води.GH-6KH-4NO3-10-15PO4-0,5-1CO2- сода-лимонка 1-2 бульки в сек. (контроль по дропчекеру-зелений)Світло-0,8вт.л 10г.
×
×
 • Создать...