Jump to content

Сергій Прищепа

Участники
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Сергій Прищепа last won the day on December 18 2020

Сергій Прищепа had the most liked content!

1 Follower

About Сергій Прищепа

 • Rank
  Интересующийся
 • Birthday 10/10/1982

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Город
  Украина. Хмельницкий.

Recent Profile Visitors

1,006 profile views
 1. Добрий день. Скільки коштує ваш аппарат. Я купив би.

 2. Проблема у поганому клапані) Він може бути просто бракованим, або елементарно залипнути. Залиплі клапани легко "пробиваються" шприцом 20 і більше мл, якщо під'єднати їх до клапану шматочком трубки і спробувати продавити повітрям.
 3. Рахувати немає сенсу, а от отримувати загальне уявлення про інтесивність подачі газу потрібно. Скільки потрібно краще за все підкаже дропчекер.
 4. 1. Ніяк) Концентраціцю у акваріумі по більбашках на лічильнику виміряти неможливо. 2. Не вибухне, якщо система повністю герметична
 5. Стакан підвішується, щоб кислота, яка прореагувала із содою стікала на дно пляшки. Коли сода знаходиться у воді, то концентрація кислоти, яка подається у соду поволі падає і реагенти працюють менш ефективно. Щоб зрозуміти принцип роботи варто один раз зібрати генератор і поспостерігати за його роботою. А рівень складності конструкції кожен визначає для себе сам в залежності від вимог до надійності і функціональності.
 6. Ее плотоядный характер проявляется не сразу. При дефиците легкодоступного корма, будет делать засады на мелкую рыбешку, чаще всего нападает по ночам на спящую у дна рыбу. Так что можно легко не заметить потери "бойца". Клешни отрастают с возрастом, самые большие будут у доминантной особи. При наличии пары очень плодовиты.
 7. Маєте справу із протічкою. Прискорена реакція має місце тільки при підвищеному розході газу.
 8. Все вірно. А упускаєте Ви те, що тиск у пляшці із содою весь час падає через його вихід у акваріум.
 9. Уточню. Свет 12 часов 2 Вт/ литр в свежем аквариуме??? Если все верно, то нужно либо ЗНАЧИТЕЛЬНО увеличить дозировку питания для растений (в том числе и по CO2), либо уменьшить светловой день и количество света в целом.
 10. Один із самих красивих і функціональних форумів із якими мені доводилося працювати! Дуже шкода, що людей тут, поки, небагато. Я дуже радий, що засновник ресурсу націлений на конкретну тематику і прагне зайняти свою унікальну нішу. Сподіваюсь із наповненням форуму дійсно унікальними темами справа піде і таке чудове починання буде процвітати.
 11. Дякую на доброму слові. Сподіваюсь моя праця принесе комусь користь. У мене при подачі 2 бульбашки в секунду працює не менше 3 тижнів. Точніше сказати не можу.
 12. Доброго всім дня. Сьогодні я розповім і покажу, як, своїм руками, зробити відомий у середовищі акваріумістів-любителів генератор CO2 Юрія-TPV (безклапанний варіант). Сам я уже досить давно використовую цю просту і ефективну конструкцію. В мережі є безліч прикладів реалізації содово-кислотного реактора і навіть я, свого часу, вже робив спробу описати процес його збірки. Не зважаючи на це, на форумах акваріумістів із завидною постійністю на питання новачків: "Хочу спробувати CO2 із чого почати?" звучить: "Зроби брагогенератор!". Чесно кажучи, кожного разу, бачачи подібне я впадаю укогнітивний д
×
×
 • Create New...