Jump to content

Kinaw

Участники
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

About Kinaw

 • Birthday 06/03/1989

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Город
  Ивано-Франковск

Recent Profile Visitors

358 profile views

Kinaw's Achievements

Присматриваюсь

Присматриваюсь (1/4)

0

Reputation

 1. Доброго дня.... Скажіть будь ласка, що ж робити? В мене акваріум на живому грунті уже більше року, зараз я позбувся старих рослин до дав ще 5л живого грунту та висадив нові.... Що ж тепер використовувати для них з добрив, якщо ви комплекс 1 зняли з виробництва і його ніде немає...??? Дякую
 2. Доброго дня! Акваріуму уже більше року провівся невеличкий перезапуск Объем аквариума: 200л чистых гдето 170л Свет: Ват/л, но из них задействовано 0.52 Ват/л так как мало ростений, световой день 8-10 часов с перерывом в 2 часа Подача СО2(если есть): нет Фильтрация: Jebo 835 1100 л/ч, помпа Atman At-202 1200 л/ч Параметры воды KH=5.5, pH=7.5, GH=6 Подложка Aquayer где то 5-6кг, грун базальт 2-3мм Підкажіть будь ласка правильне дозування добрив для даного акваріуму, в наявності маю МІКРО+ МАКРО+ КАЛИЙ ЗАЛІЗО АЛЬГІЦИД+СО2. також підкажіть будь ласка чого не вистачає рослинам: Анубіаси та інші рослини - листки по краях чорніють та покриваються чорними крапками, але нові листки які виростають виглядають здоровими
 3. Доброго дня! Цікавить така річ, Гетерантера остролистная росла досиль шикарно, пишна насичений колір, а зараз починає чахнути в тому плані, що верхушки зелені, а по всіх інших листях якась чорна рябь. Судячи з опису то не достаток Заліза. Чи дійсно в цьому причина чи можливо, щось інше.
 4. Доброго дня! Объем аквариума: 200л чистых гдето 150л Свет: Ват/л, световой день 8-10 часов с перерывом в 1 час Подача СО2(если есть): сода+лимонка 6п/с Параметры воды KH=5.5, pH=7.5, GH=6 З дня запуску пройшло 2,5 місяця. Дотримувався ваших рекомендацій. Усе досить гарно розрослось. Трішки замічаю, що деякі рослини почали втрачати яскривий колір. Підкажіть будь ласка можливо необхідно збільшити кількість внесення МІКРО+ МАКРО+ та КАЛІЙ та плюс можливо почати додавати ЗАЛІЗО???? Весь цей час світла використовувалось 0,45 Вт/л, можливо вже необхідно включати додаткове освітлення (при вкл. всіх ламп получається десь 1 Вт/л) Плюс додалось трішки живності: Креветки чері- 30шт, Расбора гетероморфа-20шт, Гиринохейлус - 2шт. Допоможіть будь ласка порадою! Фото до та зараз: 1-ДЕНЬ 2,5 місяця після запуску
 5. Доброго дня! Не знаю, що вас саме не задовільняє. Сам користуюсь продукцією AQUAYER в районі 1,5 місяця навіть майже 2, результатами зодоволений!! Макро+, Микро+ усе з рекомендацій Сергія, на 200л всього навсього по 5мл. в день не так і багато враховуючи, що банка УДО 250мл розпочата 18.01.17 так до цього часу ще не закінчилась (на пару днів ще вистачить). Від 18.01.17 разів 7 уже підстригав рослини та висаджував їх, деякі навіть просто йшли до унітазу, бо не було куди їх подіти. Росте досить швидко, враховуючи, що є декілька таких рослин, які дуже тяжко не те, що розмножити, а навіть виростити. При тому, що в акваріумі встановлено усе саме елементарне Навісний фільтр Fluval C5, помпа Atman 2000 л/год. 5 ламп PHILIPS 865 36W з яких завжди включені тільки 3шт. СО2 лимонка, вода водопровідна без усяких осмосів сайдексів і різних добавок. Ніякої космічно дорогої акваріумної техніки немає. І усе прекрасно росте криветки множаться всі задоволені. Навіть з водослями немає проблем хоча на багатьох форумах водорослі - це одвічна проблема новачків. P.S. Без образ, на мою думку просто необхідно мати бажання і терпіння, та прямі руки. Це мій перший акваріум, я не є професіоналом цієї справи. Але, як для першого акваса результатом задоволений. Якщо потрібні фото для доказу прикріплю, плюс навіть додам ссилку де просив поради у Сергія по дозуванню УДО, там є перші фото як усе фиглядало в момент запуску.
 6. Доброго дня! Від запуску акваріума пройшло два тижні, дотримуючись ваших рекомендацій дійсно відбулися зміни, більшість рослин поперло, дякувати Богу не зіткнувся поки що з такою проблемою, як водорослі, окрім того, що зеленіють стінки акваріуму і то зелень зникає після підміни води.. Почало усе розростатись тому і пишу знову. Не знаю як бути з Роталою індіка, вимахала вона уже до гори так, що починає помалу вилазити з води, плюс по довжині стебел відростають нові молоді пагони ротали. Питання: 1) Просто постригти її і підсадити те, що постриглось??? 2) Постригти, та пообстригати молоді пагони ротали та все висадити? Не охота постригти та висадити, щоб молоді пагони загинули. Дякую за пораду. Сорі за якість фото
 7. Доброго дня! Маю ще таке питання, росте декілька кущів Блікси японської, має по три пагони цвіту, дуже мене засмучує її вигляд верхні частини листків блікси відмирають стають прозорими, а потім просто ніби розтворяються в воді.
 8. Доброго дня! Ще таке питання виникло, акваріуму тільки тиждень. На двох кущах Блікси японської появились пагони з квіточками (чи не зашвидко це для молодого акваріуму?). Та на деяких рослинах таких, як Ротата індійська по всій довжині стебл появились корінці... чи нормальне це явище?? Чи цих корінців неповинно б було бути???
 9. Дякую за відповідь!!!! ні креветок ні риб поки що немає, акваріум запущений майже тиждень як. на даний момент одні рослини в акваріумі, креветки та риби планую через місяць, хочеться щоб перше сформувався хоча б баланс. Чи ви би порадили хоча б запустити креветок неокардин???
 10. Доброго дня! Таке питання: Від запуску акваріума пройшов майже тиждень і замітив, що на мохах довкола їхніх гілочок утворилась ніби якась оболочка біло-прозорого кольору. Що це може бути??? акваріум: ємність - 200л чистих десь 160л світло - 0,9 Вт/л СО2 - сода+лимонна кислота 5-6 п/с МАКРО+ та МИКРО+ по 7мл щодня перед включенням світла, КАЛИЙ раз в тиждень 40мл вода водопровідна pH=7.5 KH=5 GH=6
 11. Здраствуйте. Аквариуму только 1 день. Помогите пожалуйста с дозировкой удобрений МАКРО+ МИКРО+ и КАЛИЙ Растения куплены в человека по ссылке из вашего сайта http://aquayer.com/. Выращеные они с использованием ваших удобрений. Акваріумні рослини і продукція AQUAYER у Bahmuta на аквафорумі Население = 0 (за месяц планируется живность) Объем аквариума: 200л чистых гдето 150л Свет: 1 Ват/л, световой день планирую 8-10 часов с перерывом в 1 час Подача СО2(если есть): сода+лимонка 2п/с Параметры воды на момент запуска KH=5.5, pH=7.5, GH=6 Примного благодарен.
 12. Пробував продути декілька клапанів не проходить повітря, впринципі воно так і повинно бути, адже з одної сторони він повинен пропускати, а з іншої ні. Навіть замінив клапан на аналогічний вашому усе одно те саме. Видно, що газ поступає оскіки та гумка яка знаходиться в клапані під дією газу зімнулася в кломок. Незнаю, що робити замучився міняти клапани з усіма та сама ситуація, при продувці шприцом їх просто зриває з шприца.
 13. Доброго дня! Зібрав систему по вашій інструкції і зіштовхнувся з такою проблемою: при виділенні СО2 зворотній клапан який знаходиться у лічильнику пузирьків з гліцерином не пропускає СО2, клапан поставлений таким чином як у вас на фото. Для того щоб перевірити чи я усе добре зібрав я попробував пустити газ з зворотньої сторони тої де робився кран тонкої регуліровки, таким чином газ проходить навіть через клапан. Але боюсь якщо поміняю іншою стороною клапан гліцерин буде розходитись по всій системі. В чому може бути проблема.
×
×
 • Create New...