Jump to content

Sandasta

Участники
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

About Sandasta

 • Rank
  Присматриваюсь

Profile Information

 • Город
  Чернівці

Recent Profile Visitors

2,868 profile views
 1. В мене повністю аналогічна ситуація . Точно такі ж проблеми. І ніяк ні методом перебору, ніяким іншим не можу зрозуміти в чому проблема. Добрива тільки Aquayer. І далі тільки в здогадках в чому проблема (
 2. Я так розумію далеко не я один такий !!!! Прошу допомоги yermolayev. !!! Хочу поділитись схожою ситуацією. Був момент коли я не міг вносити удо, взагалі не мав осмосу і лив капець жорстку воду! GH- був в районі 23. І при тому що все встало в рості саме людвигия вирівняла листики стала яскравого кольору. Чому так. В чому питання я не зрозумію, я пробував зменшити дозу микро, при цьому зупинялись в рості інші рослини!!! P.s Якщо не вносив мікро замінював його на залізо+. При цьому рівень фосфат, нітрат підримував завжди !
 3. Аквариум 72л Грунт - 10 л Живой грунт Gh-9 kh 5-6 ph 7 NO3 - 10 PO4- 0,25 вода - Осмос+ водопровод соотношение 4:1 (вода водопровод Gh-34) Аквариум запущен 5 мес назад СО2 - присутсвует с момента запуска аквариума не могу добиться нормального роста людвигия супер ред. Ее то крутит листья, то они изгибаются вниз. Сами листья не имеют насищеного цвета, и бледные (фото прилагаю) . При том что другие растения чувствуют себя хорошо. Подскажите чего ей не хватает или наоборот много?
 4. Я зрозумів вашу думку. Перечитав ту статтю на аквафорумі, да в нього росте, але не все. Є деякі проблеми з водорослями, тай взагалом не все добре. Тай він сам описував що коли понизив жорсткість в половину результат став значно кращий. Моя ціль зробити так щоб росло все ! Але взагалом я в шоці, що на такій воді він виростив хоч щось, дивився на фото ротали взагалі круто. І пузирить. Результат гарний, але я хочу більшого. Тому і замовляю осмос(благо відносно він коштує недорого), і буду корегувати жорсткість. Думаю робити приблизно Gh-10. Про результат відпишусь.
 5. Доброго дня Сергій, от от наближається той момент коли можна буде запустити акваріум на вашому грунті. До запуску повністю підготувався, стараюсь ще з самого початку зробити все правильно, купити всі потрібні препарати щоб максимально слідувати інструкції. Адже подивившись відео блогера Platon, для себе зрозумів що всі пролеми що в нас виникають це через нашу неуважність, або просто бажання зеекономити 50 грн і не купити якусь складову механізму(мов то не саме важливе). Тому до цього питання я вирішив підійти серйозно . Майже все обладннаня купив, чекаю на фільтр Jbl e401, та світильник від ко
 6. Сергій, до вас буде ще таке питання. Якщо я запускаю акваріум на Живому Грунті, і ви кажете що він активно поглинає фосфат. Чи потрібно в цьому випадку піднімати постійно його макро коректорами ? Чи те співідношення що є в Макро, навіть при тому що фосфат поглинається забезпечить їх необхідною кількістю цього елементу ? дякую!
 7. Сергій таке до ваас питання .. Чи можна замінити комплекси 1,2,3 звичайними калій, Мікро, Макро ??? Якось звичаніше все контролювати і додавати ці добрива . Дякую. Поки це єдине питання яке мене стримує щоб запустити акваріум на цьому грунті дякую. Якщо можна опишіть будь ласка що як і по чому !
 8. Калий нет. Так как нет признаков недостатка калия. А макро по тестам и так достаточно
 9. Описание проблемы: Растения растут но имеют не очень приятный внешний вид. Литраж/габариты аквариума: 450л Когда запущен аквариум: 12/10/17 Параметры воды: NO3-10 PO4-0,5 Ph-6,9 Gh-8 Kh-6 Растения в аквариуме: Засажены средне, около 20 видов эхинодорусов Подкормка для растений: Ежедневно микро(13мл) и макро(10мл) + под корни таблетки Ермолаева Подача углекислого газа (CO2): балон Грунт в аквариуме: Галька 1-4 мм, 6 см, Декорации в аквариуме (коряги, камни, украшения и тп): коряги подготовленные вываренные, прокаленные Фильтрация: 2000 л.ч Температура в аквариуме: 28 Аэрация: Отсутствует По
 10. А Сд ви використовуєте звичайні, чи якоїсь фірми, чи з особливими специфікаціями
 11. тому кращим варіантом є Люм.лампи ?
 12. Чи правда що під СД прожекторами трава росте гірше ніж під МГ, і чи дійсно спектр важливий в процесі росту рослин ?
 13. Акваріум 210*50*50см, чистий обєм води до 500л. На даний момент стоять 4*39вт Т5, планується травник з густими зарослями рослин. Даного світла явно мало, але яим замінити в такому об'ємі, оприділитись не можу. Буду дуже радий вашим порадам як краще організувати світло, якого типу??? І яке світло використовують в професійних Акваріумах акваскейпери ???
 14. Куполообразные, мелкие и бледные листья Аквариум 200л. Фильтр JBL e901 Свет 12 000 люм, светодиоды Ph - 7.0 KH - 9 Подача СО2 Ежедневно вношу МИКРО и МАКРО Ермолаева 6мл соотвесвено. Измерял фосфаты и нитраты, вечером после выключение света NO3 - 5 мг.л., PO4 - около 0,3 мг.л . Подмены раз в неделю 50 литров. В чом может быть проблема и как ее решить ?
×
×
 • Create New...