Jump to content

Sandasta

Участники
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Город
  Чернівці

Recent Profile Visitors

2,962 profile views

Sandasta's Achievements

Присматриваюсь

Присматриваюсь (1/4)

1

Reputation

 1. Сергій, чому і досі ви не зробили як Аквабаланс. Нанесіть цю інформацію на етикетку добрив. Це було б дуже добре, і зручніше для користувачів
 2. Сергей , доброго времени. Запустили Аквариум на Питательной подложке3л+ таблетки Железо+(вся пачка) . Активный травник - 72л, 60*30*40 Плотность посадки высокая, из растений Дидипилис, бликса, погестемон Хелфери, Монте Карло, людвигия супер Ред, стаурогин репенс, мхи. Грунт будет базальт 2-3мм слой 4-5см, подложка питательная + таблетки , свет - прожектора 60-70лм/л , СО2. Жильцов первый месяц два из за перезапуска 10 микрорасбора галктика Вода GH6, KH4. Осмос+ Ременирал Через неделю пошел олений рог, вода коричневого цвета. Скоро будет тесты нитрат, фосфат. Нужно ли вносить калий, калькулятор говорит да, ваша статья про калий говорит что не надо его вносить. Замерил калий тестом Рикка- менее 5мг/л Вопрос, когда начинать лить жидкие удо ? Как часто делать подмены? Мои действия первый месяц?
 3. В мене повністю аналогічна ситуація . Точно такі ж проблеми. І ніяк ні методом перебору, ніяким іншим не можу зрозуміти в чому проблема. Добрива тільки Aquayer. І далі тільки в здогадках в чому проблема (
 4. Я так розумію далеко не я один такий !!!! Прошу допомоги yermolayev. !!! Хочу поділитись схожою ситуацією. Був момент коли я не міг вносити удо, взагалі не мав осмосу і лив капець жорстку воду! GH- був в районі 23. І при тому що все встало в рості саме людвигия вирівняла листики стала яскравого кольору. Чому так. В чому питання я не зрозумію, я пробував зменшити дозу микро, при цьому зупинялись в рості інші рослини!!! P.s Якщо не вносив мікро замінював його на залізо+. При цьому рівень фосфат, нітрат підримував завжди !
 5. Аквариум 72л Грунт - 10 л Живой грунт Gh-9 kh 5-6 ph 7 NO3 - 10 PO4- 0,25 вода - Осмос+ водопровод соотношение 4:1 (вода водопровод Gh-34) Аквариум запущен 5 мес назад СО2 - присутсвует с момента запуска аквариума не могу добиться нормального роста людвигия супер ред. Ее то крутит листья, то они изгибаются вниз. Сами листья не имеют насищеного цвета, и бледные (фото прилагаю) . При том что другие растения чувствуют себя хорошо. Подскажите чего ей не хватает или наоборот много?
 6. Я зрозумів вашу думку. Перечитав ту статтю на аквафорумі, да в нього росте, але не все. Є деякі проблеми з водорослями, тай взагалом не все добре. Тай він сам описував що коли понизив жорсткість в половину результат став значно кращий. Моя ціль зробити так щоб росло все ! Але взагалом я в шоці, що на такій воді він виростив хоч щось, дивився на фото ротали взагалі круто. І пузирить. Результат гарний, але я хочу більшого. Тому і замовляю осмос(благо відносно він коштує недорого), і буду корегувати жорсткість. Думаю робити приблизно Gh-10. Про результат відпишусь.
 7. Доброго дня Сергій, от от наближається той момент коли можна буде запустити акваріум на вашому грунті. До запуску повністю підготувався, стараюсь ще з самого початку зробити все правильно, купити всі потрібні препарати щоб максимально слідувати інструкції. Адже подивившись відео блогера Platon, для себе зрозумів що всі пролеми що в нас виникають це через нашу неуважність, або просто бажання зеекономити 50 грн і не купити якусь складову механізму(мов то не саме важливе). Тому до цього питання я вирішив підійти серйозно . Майже все обладннаня купив, чекаю на фільтр Jbl e401, та світильник від компаніїї Rival Aqua Max Spectral60(4300 лм). В планах створити травник наближений до голандського, густо засаджений рослинами. Але в мене є одна проблема, і потрібна ваша порада як поступити. Я живу в приватному будинку, на околиці міста. Воду беру з колодязя і коли мені прийшли тести, замірявши, я побачив такі результати Gh-34,Kh-23. Зрозуміло що в такій воді акваскейпу не зробиш. Тоді який вихід з положення? Осмос(маю можливість встановити)? А можна купити питну воду в магазині і використовувати її(для здешевлення вартості). Як правильно вчинити ? Як вийти з цього становища? Які є шляхи вирішення цього питання ?
 8. Сергій, до вас буде ще таке питання. Якщо я запускаю акваріум на Живому Грунті, і ви кажете що він активно поглинає фосфат. Чи потрібно в цьому випадку піднімати постійно його макро коректорами ? Чи те співідношення що є в Макро, навіть при тому що фосфат поглинається забезпечить їх необхідною кількістю цього елементу ? дякую!
 9. Сергій таке до ваас питання .. Чи можна замінити комплекси 1,2,3 звичайними калій, Мікро, Макро ??? Якось звичаніше все контролювати і додавати ці добрива . Дякую. Поки це єдине питання яке мене стримує щоб запустити акваріум на цьому грунті дякую. Якщо можна опишіть будь ласка що як і по чому !
 10. Калий нет. Так как нет признаков недостатка калия. А макро по тестам и так достаточно
 11. Описание проблемы: Растения растут но имеют не очень приятный внешний вид. Литраж/габариты аквариума: 450л Когда запущен аквариум: 12/10/17 Параметры воды: NO3-10 PO4-0,5 Ph-6,9 Gh-8 Kh-6 Растения в аквариуме: Засажены средне, около 20 видов эхинодорусов Подкормка для растений: Ежедневно микро(13мл) и макро(10мл) + под корни таблетки Ермолаева Подача углекислого газа (CO2): балон Грунт в аквариуме: Галька 1-4 мм, 6 см, Декорации в аквариуме (коряги, камни, украшения и тп): коряги подготовленные вываренные, прокаленные Фильтрация: 2000 л.ч Температура в аквариуме: 28 Аэрация: Отсутствует Подмена воды в аквариуме: Водопровод + осмос Освещение в аквариуме: 160 вт Т5 2 гролюкс, 2 аквастар + СД 200 вт (4 часа в день) . Световой день 11 часов
 12. А Сд ви використовуєте звичайні, чи якоїсь фірми, чи з особливими специфікаціями
 13. тому кращим варіантом є Люм.лампи ?
 14. Чи правда що під СД прожекторами трава росте гірше ніж під МГ, і чи дійсно спектр важливий в процесі росту рослин ?
 15. Акваріум 210*50*50см, чистий обєм води до 500л. На даний момент стоять 4*39вт Т5, планується травник з густими зарослями рослин. Даного світла явно мало, але яим замінити в такому об'ємі, оприділитись не можу. Буду дуже радий вашим порадам як краще організувати світло, якого типу??? І яке світло використовують в професійних Акваріумах акваскейпери ???
×
×
 • Create New...