Jump to content

strannik9211

Участники
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

About strannik9211

 • Rank
  Интересующийся

Profile Information

 • Город
  Київ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Честно и точно пытался следовать рекомендациям по применению удо в результате почти все растения медленно, но верно приближаются к мусорнику (а были такие красивые...)) ). Завтра на базар за новыми и никаких чудо снадобий, подложек, осмосов...😄
 2. Вітаю, будь ласка допоможіть розібратися в такому питанні: спостерігаю(на мій погляд) недостачу калію в акваріумі(на старих і просто зрілих листках Глоссостігми та інших рослин з"являються дірочки), при підмінах води використовую суміш осмосу та водопровід 50/50, додаю AQUAYER АнтиТоксин+К, але тільки з розрахунку на об"єм водопроводу. Хочу використовувати AQUAYER АнтиТоксин+К замість Калій+, в моєму випадку об"єм підмінної води-5л. (корисний об"єм акваріума-25л.) Підкажіть, будь ласка, дозування AQUAYER АнтиТоксин+К, в моєму випадку(для заміни Калій+) . Акваріуму трохи більше місяця, СО2 не подається. Додаю Альгіцид+СО2, Кревіт(згідно інструкціям). Рослин-середня щільність, риб-небагато. Дякую, з повагою.
 3. Дякую, найзрозуміліша таблиця, з тих, що я зустрічав(стосовно "Сакура"), на жаль ілюстрації малоінформативні, але все одно-дякую😊
 4. Вітаю, ніде не зміг знайти інформацію, що до відмінностей між Red Cherry; Red Fire; Red Sakura і т.д. Склалося враження, що продавці як хочуть так і називають червоних Неокаридин... Нещодавно купив креветок під назвою "Креветки Сакура Чемпион «Red Fire»", скільки не шукав, не зміг знайти такого найменування, ні в таблицях, ні у Німців...😊 Велике прохання до гуру, розкажіть будь ласка, які(реально) бувають червоні Неокаридини, як розрізняти, що означають букви ",A" "C", "SS", та інші, в найменуванні? Дякую, з повагою.
 5. Вітаю, дуже вдячний за відповідь, вона(Глоссотигма) вже не дуже добре тримається, росте, викидає нові листочки, але на старих почали з"являтись маленькі жовтуваті цятки. Додаванням AQUAYER Альгицид+СО2 не "відібю"сь"? З реальною подачею СО2-не вийде, на жаль. Дякую, з повагою.
 6. Вітаю! Шановний Сергію, дякую за Ваші консультації, але виникло питання. Чи є сенс додавати добриво AQUAYER Удо Ермолаева МАКРО+(або інше) паралельно з AQUAYER КреВит, яке, згідно інструкції, додаю наразі? Опис акваріуму: Вік-1місяць. Корисний об"єм-25л. СО2-не подається. Поживна підкладка AQUAYER. рН-8; Кн-11; GН-15 (наразі намагаюсь знизити показники за допомогою підмін, осмос/водопровід 50/50, використовую AQUAYER АнтиТоксин+К, для підготовки, але хочу змінити на AQUAYER АнтиТоксин Vita) Освітлення: ЛЕД, досить потужне(з можливістю регулювання) Досить багато рослин. Риби: 5 Пігмеїв, 5 Галактик, 2 Паскаї, 10 креветок, равлики. Додаю, постійно, у профілактичній дозі (та, за для підвищення вмісту СО2)- AQUAYER Альгицид+СО2. Рослини ростуть(начебто)) ) добре, але на листках Кардаміну (Cardamine lyrata) є перфорація(є підозра,що можливо равлики, котушки, прогризли, наразі відловив всіх яких бачив, а можливо проблема не в равликах...) Водоростей не бачу. Додаю фото акваріума. Дякую, з повагою.
 7. Здравия, есть вопрос к знатокам. Акварь у меня недавно пока всё хорошо, сначала лил и подменял отстоянный водопровод(рН-8;КН-12;GН-16)+AQUAYER АнтиТоксин+К. Решил снизить жёсткости, начал готовить подменную воду осмос/водопр. 50/50(рН-8;КН-7;GН-9), вроде нормально(пока только одна подмена), но ради интереса перемерил водопровод и уже рН-8;КН-13;GН-17... и я так понимаю эти скачки будут продолжаться. Что делать, переходить на реминерализованный осмос? Перешёл бы, но, сам химичить не буду, хотел купить Seachem Replenish но он не поднимает КН, остаётся Дэнэрли(он вроде и КН и GН регулирует), так? Спасибо.
 8. Да я вроде как и не парюсь, в любом случае отбираю шприцом, просто информирую, про мениски и линю визирования-в курсе))
 9. Недавно купил AQUAYER тест pH+КН и AQUAYER тест GН, о точности сказать ничего не могу, но мерная наклейка на пузырьках вроде врёт. Производил забор воды(5мл) двумя разными шприцами, если верить наклейкам получается по 6мл...
 10. Хотів би почути відповідь на своє питання від компетентної людини, або того, хто має досвід Постійного застосування препарату. Дякую.
×
×
 • Create New...