Jump to content

Maryan

Участники
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About Maryan

 • Rank
  Присматриваюсь

Profile Information

 • Город
  Львів

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Дякую за пораду.Забув про те що на підкладці запускав акваріум. Перший місяць я додатково додавав 20 мл Калію на тиждень.І насправді такої проблеми не було,всі рослини були цілі і красиві.Але вони розрослись,і так я розумію необхідність концентрації добрив збільшилась.Минулого місяця я збільшував додавання Мікро-Макро по 3.2 мл/л щодня та знову почав додавати Калій -20 мл.Результат трішки покращився.На разі я трішки прорідив зарослі,та викинув велику шубу підводної Річії. Річія-може бути проблемою?Бо вона сильно розрослась та створила грубий суцільни ковер.
 2. В мене ще одне запитання.Крім Криптокарин ще ростуть Ехинодоруси,Кувшинка тигрова,Анубиаси та Хеміантус Микрантемоидес.І вони не показують голодання,крім того акваріум запущений на підкладці AQUAYER.Може просто Мікро елементів не хватає?
 3. Потрібна Ваша порада,хто з таким стикався.В мене підгнивають Криптокорини з країв,візуально здається ніби їх хтось гризе але по факту проблема в чомусь іншому. Короткий опис: 1. Акваріум 200 л 2.Вік акваріума 6 міс 3.Населення акваріуму: анциструси - 4 шт,коріки панда-4 шт,CAE-2 шт,голубий неон-12 шт,родостомуси-9 шт,гурамі жемчужна-1 шт,гуппі-3 шт,креветки вишня-40шт,равлики катушки -багато але популяцію контролю методично знищуючи їх. 4.Температура-24 C 5.Світло-Chihiros A-Series 40lm/l 6.Параметри води: PH-8,KH-14,GH-16,PO4-0,25,NO3-10 7.Добрива AQUAYER-Макро-2.4,Мікро-2.4 8.Фільтрація SUNSUN 702B Дякую за допомогу.
 4. Пане Сергій, хочу вас попросити про пораду.Я вже акваріуміст як 3 роки і дуже захопився природними акваріумами.Маю велике бажання,професійно зайнятися цим мистецтвом.І поширити його в маси.В мене дому,у м.Львові,це хобі не є сильно поширеним.Хоча багато людей із захопленням милуються акваріумами,і б хотіли самі утримувати його вдома.Але бояться труднощів із ним.У свою чергу я хочу допомогти своїм землякам, побороти страх та розкрити їм весь,красивий світ акваскепінга. Це моя мрія.Чи могли б ви порадити мені з чого варто почати?Я б хотів попрацювати з вами,якщо це можливо?Буду дуже вдячний,за любу пораду.Дякую вам.
 5. Дякую Вам за пораду.Є можливість набирати воду в брата.В нього показники води. PH-7,5 GH-1 KH-14 Проблема в KH вона висока.А GH низький.Як це відібється на рослино?Можна мішати і лити? Дякую.
 6. Проблеми з Анубасами Бартера Нана. Спочатку був ксенококус. Зараз якись непонятний наліт.Зверніть увагу,нальоту де анубиас закритий від світла,не має а також його не має,на інших рослинах.Мені здається,це вапняковий наліт.Допоможіть будь ласка,розібратися із цією проблемою? Параметри води: PH -8.0 KH-14 GH-16 PO4-0,5 NO3-15 Фільтрація: зов.фільтер SunSun HW 603B. Акваріум 30л. Акваріуму 8 міс. Удо Єрмолавєва Мікро - Макро по 0,4 мл додавав кожного дня,зараз перестав подавати. Без CO2. Освітлення: два малих світильника aqualighter разом 850 лм. Дякую за допомогу.
×
×
 • Create New...