Jump to content

Коля Сидорик

Участники
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Коля Сидорик

 1. Цей запущений на початку квітня 2020р. Має мінімум догляду але вода міняється щотижня.
 2. Доброго дня. Підкажіть що з листками гігрофіли панатіфіди. Акваріум 90л без со2 вода осмос з ремінералом. Даю щодня 1мл мікро 1мл макро і 3мл альгіцид + со2 щотижня 12мл калію.
 3. Прислали по гарантії другу голову, а вона гудить ще більше. Не купляйте jbl 1502 це хлам.
 4. Я думаю що потрібно регулювати тільки краником виходу. Але про це має писати в інструкції.
 5. У понеділок буду дзвонити у магазин і взнавати чи можна щось зробити. Можливо у мене бракований попався.
 6. На майбутнэ хто вирішить брати фільтр jbl то краще не беріть навіть китайський sunsun hw-3000 працює тихіше.
 7. Доброго дня. Хочу купити новий фільтр замість sunsun hw-3000. Вибираю між Tetra ex 1200 plus, JBL CristalProfi e1502 greenline і JBL CristalProfi e902 greenline . Хочу щоб був тихий і безпроблемний. Акваріум 300л чистими 230л. Риби мало. Що можете порадити?
 8. У мене ph7, 5 в день при подачі со2 паде до 6.7 - 6.5. Не знаю чи це нормально. Кн=3
 9. Питання не в тему, але у кого на скіль паде ph при подачі со2?
 10. У мене осмос від ecosoft з мінералізатором. До мінералізатора ph 6,5 після мінералізатора ph 7,5. Якщо э мінералізатор то воду треба брати ще до нього.
 11. Альгошок вже давав але за декілька днів знову росте едогоніум. Думав забагато світла але росте навіть на рослинах що на дні. На альтернатері, стаурогіні, бліксі японській, еурікалон паркері, аір карликовий, і навіть на монтекарло яке я посадив 2тижні назад.
 12. 2 роки лию і без проблем а тепер почалась погана вода??? Лию у всі акваріми у мене їх 4 а проблема тільки в одному. Не бачу проблем з водою.
 13. Це я для зразка показав. На акваріум у мене інший стоїть. Але і з цього можна без проблем лити воду я коли не хочу засипати сіль для регенерації то беру прямо з крана воду після схожого фільтра (забирає залізо хлор і камінь до 6gh.
 14. Залежно від катіоніту може очищати воду від заліза, хлору, каменю, нітратів, фосфатів і.т.д. можна навіть ph понизити.
 15. https://ecosoft.ua/filtr-umyagcheniya-vody-ecosoft-fu0844ce/?gclid=CjwKCAiAu8SABhAxEiwAsodSZLKkZrjoU7TRLeQHFmaU8hLP2GOhCLIKj2trKrFcOdpRmZHiZW_mpRoCoXgQAvD_BwE
 16. Годую менше. Деіонізатор працює на іонообмінній смолі. Я витягнув майже весь стаурогін під ним було багато всякого сміття тепер посадив монтекарло
 17. Даю деіонізовану воду. Але забираю тільки камінь. Муть, щось ніби пороху у воді. Фосфати зранку 0.8
×
×
 • Create New...