Jump to content

Подвійне Ґ = ґіляка та ґазон

Recommended Posts

Аэрацию на ночь поставьте на таймер. Отрегулируйте темп СО2, чтобы никому так тяжко не было днем.

Аэрацию на ночь поставьте на таймер. Отрегулируйте темп СО2, чтобы никому так тяжко не было днем.

Не зрозумів, у мене аерація від внутрішнього фільтру aquael fan 1( який забився по ходу чи шо? Не так тягне як раніше, я вже і чистив). Фільтр і аерація відповідно ввімкнені постійно, інакше з'являється плівка на воді. Со2 було 1-2 бульбашк в сек. Зараз скільки ставити? Доречі всі рослини цілий день пузиряють. Це нормально? І з приводу водорослів на прпередніх фото це бурі, так ? Шо робити?

креветка скорей всего траванулась СО2. Поставьте дропчекер чтобы контролировать СО2. И на ночь отключайте его.

Так і зрозумів зо це со2. Дякую! Відключати на ніч не вийде. Концепція така, що все має бути просто і автоматом, поки що зменшив к-сть бульбашок . Зараз 1 бульб в 30 сек. Про дочппекер треба купити, але трошки згодом. Поки що так буде норм?. Як думаєте? + 1 мл удо макро і мікро перед ввімкненням лампи за годину- пів. Температура 23*.

І ГОЛОВНЕ -- ПОСТ № 23 Бурі водорості?? А-А_А

• 2 weeks later...

1) придбав Ph+Kh і ридину для дропчекера( придбаю пізніше, не було в наявності).

Ph=8

kh=12

!!!!

Що робити? Так розумію, що вода погана? Дайте поради. Ляти осмос не хочу. ще є варіанти?

Ляю 25 крапель макро і мікро кожного ранку в 8:00,світло вмикається в15:00 (до 23:00 всього 8 годин щоб хоча б ввечері бачити красу акваріуму) Іншого виходу немає поки що. Якщо ввиграю літрові добрива- куплю авто подачу добрива. Боюсь давати більше, Зкоригуйте дозу. вже 3 тиждня капаю 25 крапель+ цо2.

Виден прогресс за три недели. А дропчекер синий ;)

Виден прогресс за три недели. А дропчекер синий ;)/>

Що ви маєте на увазі?

Дропу 2 дні, зфотканий через 3 хв після встановлення. ( хоча і зараз такого ж кольору). Але думаю то більше к зеленому? Ні?

Але подивіться, зо весь акваріум в бульках СО2, + усі рослини булки пускають.

Із мінусів: бурі водорослі на правому і лівому склі і на центральному при дні. Нитчатка, яку заніс із мохом. Сьогодні почав давати альгіцид і перекис водню.

Запитання: Чи правильні дози удо я даю? Які є зауваження щодо покращення у когось?

Що ви маєте на увазі?

Дропу 2 дні, зфотканий через 3 хв після встановлення. ( хоча і зараз такого ж кольору). Але думаю то більше к зеленому? Ні?

Але подивіться, зо весь акваріум в бульках СО2, + усі рослини булки пускають.

Із мінусів: бурі водорослі на правому і лівому склі і на центральному при дні. Нитчатка, яку заніс із мохом. Сьогодні почав давати альгіцид і перекис водню.

Запитання: Чи правильні дози удо я даю? Які є зауваження щодо покращення у когось?

а, если фотка только как повесили дропчекер тогда это не о чем не говорит. дропчекер через пол часа или час показывает правду. нужно чтобы был зеленый

а, если фотка только как повесили дропчекер тогда это не о чем не говорит. дропчекер через пол часа или час показывает правду. нужно чтобы был зеленый

Не зрозумів до чого ви почали писати про дропчекер.

Зрозуміло що зараз зелений, був синій, просто фото через 3 хв після того, як його повішав

• 3 weeks later...

Сергію, ляю 1,5 мл макро і мікро, постійно є нитчатка. якшо не подавати 3 дні ЦО2 і добрива вона зникає. але і припиняється ріст рослин. ПШ 7. КШ12, підміни 30% щотиждня, світло 1 Вт/л 8 годин,

7d8e69c226ed.jpg

Зараз почав давати 1мл Заліза в день, Трошки не розумію: потрібно добрив менше чи більше.

не подобається Ротала на задньому плані...

Варіанти:

1 стінка з моху

2_000_2.jpg

2 риобоку

0_7c904_23e00d86_XL.jpg

3. ситняг

triangle-wall.jpg

що ще можна зробити...?

Сергію, ляю 1,5 мл макро і мікро, постійно є нитчатка. якшо не подавати 3 дні ЦО2 і добрива вона зникає. але і припиняється ріст рослин. ПШ 7. КШ12, підміни 30% щотиждня, світло 1 Вт/л 8 годин,

Зараз почав давати 1мл Заліза в день, Трошки не розумію: потрібно добрив менше чи більше.

Какая именно нитчатка у Вас? Разная она бывает и причины появления тоже. Можете сфотографировать ее поближе и описать - жесткая, мягкая, скользкая, шершавая, длинная, короткая, ветвится или нет...

Какая именно нитчатка у Вас? Разная она бывает и причины появления тоже. Можете сфотографировать ее поближе и описать - жесткая, мягкая, скользкая, шершавая, длинная, короткая, ветвится или нет...

фото тут.http://pho.to/dtyZ( натисніть на лупу із "+"- дуже добре видно.

3 дні мене не було, розрослась, цих 3 дні ЦО2 і добрив і годування риб не було.

Опис: довга, в деяких місцях є сірі вузлики із яких виходять декілька ниточок. мяка, пінцетом важко захопити- одразу ріжеться як ніби то не пінцет, а ножиці. з приводу чи слизька- затрудняюсь сказати, звичайна як і все в акваріумі.

П.С. Грунт я ж не сифоню взагалі, не треба ж , так?

фото тут.http://pho.to/dtyZ( натисніть на лупу із "+"- дуже добре видно.

3 дні мене не було, розрослась, цих 3 дні ЦО2 і добрив і годування риб не було.

Опис: довга, в деяких місцях є сірі вузлики із яких виходять декілька ниточок. мяка, пінцетом важко захопити- одразу ріжеться як ніби то не пінцет, а ножиці. з приводу чи слизька- затрудняюсь сказати, звичайна як і все в акваріумі.

П.С. Грунт я ж не сифоню взагалі, не треба ж , так?

К глубокому сожалению это спирогира. Это никак не связано с баллансом. Просто попала в аквариум и Вы неуспели ее выбрать когда ее было мало. Почитайте про борьбу с ней http://aquascape-promotion.com/vodorosli-aquariume.htm

Изчезнет, когда выберете ее на 100%. Локальная обработка перекисью невыбранных остатков тоже помогает.

К глубокому сожалению это спирогира. Это никак не связано с баллансом. Просто попала в аквариум и Вы неуспели ее выбрать когда ее было мало. Почитайте про борьбу с ней http://aquascape-pro...i-aquariume.htm

Изчезнет, когда выберете ее на 100%. Локальная обработка перекисью невыбранных остатков тоже помогает.

Дякую, тобто вручну вибираю. заніс разом із мохом. зараза. А про перекис водню 1 мл на 1л води- нормально? І чи не знаєте як мох фонтанус перекис переносить? і по добривам...Ви писали що мені 1,5 це максимум. до якого періоду? що має вирости щоб я знав: о, треба дозу збільшити.?

50 мл H2O2 проти спірогіри. 1 середню і 3 маленьких креветок їхдять їхні брати і сестри

+ 2 великі креветки різко подригались і відкинули лапи...wtf?

Edited by yabluko87

Дякую, тобто вручну вибираю. заніс разом із мохом. зараза. А про перекис водню 1 мл на 1л води- нормально? І чи не знаєте як мох фонтанус перекис переносить? і по добривам...Ви писали що мені 1,5 це максимум. до якого періоду? що має вирости щоб я знав: о, треба дозу збільшити.?

50 мл H2O2 проти спірогіри. 1 середню і 3 маленьких креветок їхдять їхні брати і сестри :mellow:

+ 2 великі креветки різко подригались і відкинули лапи...wtf?

Edited by yabluko87

Ну, 50 мл это многовато для 50л аквариума. Можно было и меньше. Эффект был бы и криль сохранили бы.

Плохо еще то, что растения тоже пострадают.

По своим наблюдениям, дозировка 1мл перекиси на 2л воды растворяет мхи, а длинностебелька долго болеет после таких процедур.

Вопрос - а где вы про такие дозировки перекиси прочитали?

та десь в неті на якомусь форумі у темі "креветки і перекис". при чому усі люди там писаи щось типу: "моїм криветкам пофік", і ще там одна дічина навіть писала, що її криветки задихнулись після ночі в тазику(Сергій, таке можливе???? тобто аерація потрібна?). А так і вона їм в той тазік перекису вляла в кнцентрації 2 мл на л води і пише:"о, чудо , 60% креветок ожило". ЩО ЗА КАЗКИ???

Ви мені як ботану розкажіть про перекис, у мене в ін-ті 8 було по хмії, нічого не пам'ятаю. H2O2+H2O= 2H2O+O чи як? І чому криветкам це так страшно? не розумію.