Jump to content

Подвійне Ґ = ґіляка та ґазон

Recommended Posts

Немного перекиси может быть полезным. Окисляет органику, выделяет кислород. Как раз то что нужно было тем креветкам в тазике в условиях кислородного голодания.

Но все полезно в меру. Вы дали лошадиную дозу перекиси, вот и потравили их.

• 3 weeks later...

Может Вам на задний план вместо длинностебельки что-то коротенькое посадить? В таком маленьком объеме тяжело сделать плотную группу из роталы грин.

Как вариант: бликса, или больше коряг с мхом, или стаурогин с камнями, или криптокорины с камнями. Длинностебелькой в таком аквариуме можно назвать хедиотис зальцмана. А вообще камни и коряги оживили бы картинку. Того дерева слева совсем мало.

Может Вам на задний план вместо длинностебельки что-то коротенькое посадить? В таком маленьком объеме тяжело сделать плотную группу из роталы грин.

Как вариант: бликса, или больше коряг с мхом, или стаурогин с камнями, или криптокорины с камнями. Длинностебелькой в таком аквариуме можно назвать хедиотис зальцмана. А вообще камни и коряги оживили бы картинку. Того дерева слева совсем мало.

Ротала потрапила бонусом , коши купував ситняг карликовий.

Вчора посадив артикулярис Елеохарис, підстригти його?

І доза удо була по 30 крапель макро і мікро і 1 мл заліза в день, тепер зменшив до 2о крапель, правильно?

сколько можно писать что элеохарисы после посадки стричь нельзя?

Дозировку оставьте ту которую я Вам в последний раз советовал.

:D не стрижу. А от карликовий вже 2 рази стриг, щоб він розрісся по периметру. останній раз 1 міс. тому. Як часто можна?

удо Ви казали 1,5 мл. А от залізо Ви казали якщо є пожовтіння. Пожовтінь немає, але ж не пропадати !!! 1 ЛІТРУ!!! заліза ? :D , 1 мл в день ляю.

А з приводу дизайну, через пів року буду нову банку брати на 100 л, і у планах перенести дизайн 1 в 1 + додати зправа якісь корчі(так як і Ви радите). Тільки от запитання: пересаджуват впадло. Я Ситняг коли саджаю то ну його краще. Планую якось підчернути з піднизу як ніби лопатою( щось пластикове використати) чи шухлею весь грунт і так перенести в нову акву. Такі методи взагал практикує хтось? :unsure:

Такі методи взагал практикує хтось? :unsure:

Вот пример такого переноса.

http://aquascape-pro...nevniki-foc.htm

Но Вам сложенее будет. Это ведь в другой аквариум перенести. Но реально. С помощью тарелки.

Вот пример такого переноса.

http://aquascape-pro...nevniki-foc.htm

Но Вам сложенее будет. Это ведь в другой аквариум перенести. Но реально. С помощью тарелки.

Ну колись цей абзац: " Возвращаясь к мху и элеохарису, именно эти аквариумные растения не требуют мощного освещения и именно с этими растениями можно смастерить аквапейзаж с, скажем, средним уровнем освещения. Собственно это я и сделал. Выкинул все растения кроме этих двух и начал воплощать задуманное." і став заключним у запитанні які рослини вирощувати.У попередніх постах помилився: у мене елеохарис карликовий, а на фон замість ротали посадив елеохарис звичайний такий, що довший виростає.З приводу переносу акви. Це може буде влітку. Грунт Monado, він розсипається у мене, тому взяти Елеохарис "за волосся" навряд чи вийде із грунтом. Чи є якийсь інший метод? . Зліва у мене пусте місце під корягою, тобто без Елеохариса. Планую вирізати із Плекселаса пдастину по ширині акваріума і з цієї лівої частини запустити цю імпровізовану лопату і перенести з грунтом

• 3 weeks later...

Маю 3 проблеми зараз. Хто допоможе?

%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE+%282%29.jpeg

1. Маю коричневий наліт, думав пройде з часом. ні. на бокових стінках, на відкритих поверхнях скла, по низу- що найважче його витирати. на фто це я вже витер його трохи. що це за фігня?

2. Пожовтіння на кінчиках... потрібно більше Fe? скільки? даю 1 мл/день.

%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE+%281%29.jpeg

3. Самка неона з ікрою вже 3 місяці. Живіт нереальної форми. закістувалась чи що? особливо не хочу із нею нічого робити? їй ппц? що буде далі?

• 6 months later...
  • 2 months later...

Сергію, доброго дня.

Прошу зкоригувати дозу Макро та Мікро.

Дякую.

Акваріум, 50*30*25, 47 л.

CO2- балон, дропчекер постійно має світлуватий колір між зеленим та жовтим.

Світло 2*24=48 Osram SkyWhite.

Фото після стрижки. На задньому плані зараз Елеохарис на всю довжину і висоту акваріуму.

Все росте впринципі швидко. Але на передній галявині та в дебрях на задньому плані постійно Чорна борода... Яку обїдають креветки.

Питання 2. Креветок не годую. Вони виживають за рахунок об'їдання водорослів. Чи краще годувати? Помруть?

Питання 3.

В акваріумі наступна схема розсадки рослин:

vwdt68Se.png

Л1- лінійка 1, Л2- лінійка 2. Вклав ці 2 лінійки щоб 2 різні види Елеохариса не перепітались між собою.

Але він пускає корінці поверх( вище) лінійки і все одно проросатє.

Порадьте, як можна їх роззонувати. Хочу щоб кожен ріс окремо. Горшочки не підходять.

Edited by yabluko87