Jump to content

Recommended Posts

Привіт. усім. Представляю вашій увазі та критиці мій акваріум ТМ ПРИРОДА на 112. Купував його в аровані рік тому. Параметри акви: 80х35х42 смАкваріум декілька разів перезапускався.

Грунт придбаний був в одному із аква магазинів. Це звичайні шліфовані камінці для акваріуму світло коричневого кольору.

Стоїть фільтр, здається RESUN. Ганяє воду нормально, але чим нижче його опускаю тим він пропускає повільніше вожу. Хто знає із чим це пов`язано?

БагатоТакож встановлений нагрівач. Він призначений на акваріуми меншого розміру, тому виставляю максимальну температуру щоб обігріти 112 л. :)

Живність. У мене є багато криветок неокардин. Пізніше мені подарували на день народження криветок Черрі. У результаті популція змішалась. За цим я не слідкував і мені все одно.

Рибки- неони, різні. Купувались у різний час. Типи плавників, хвостів і кольори різні.

Багато звичайних катушок. Були 3 ампулярії. Але відкинули копита.

Рослинність переважає не свілолюбива. Це валіснерія яка росла з лівого боку, але зараз пересаджена на задній план. Росте швидко, оскільки грунт дуже заілений. Для його чистки використовую саморобний сифон із пластикової пляшки.

Також є декілька шариків кладофори.

На озері при березі знайшов Елеохарис, сийняв з піску і пересадив на передній план. Восени планую полазити на цьому озері ще і засадити весь передній план.

Також є мох яванський і злівої сторони довгостебелька.

Дизайн і оформлення представлене гарним камінням, А також корчем.

Нещодавно викопав виноградний корінь. Зараз займаюсь приготуванням його для опускання в акваріум.

Світло- світильник сан сан на 2 лампи по 24 Вт.

Для цих рослин світла вистачає нормально. Удо не додаю, але планую. А також хочу поставити ЦО2. Ставити цого буду разом із подаванням удо. А після того як зформую необхідну к-сть рослин зміню дизайн на інший.

Запитання. Варив виноградну лозу, потім опустив в акваріум наніч- Вода помутніла і побіліла. Що могло трапитись??

post-186-0-82523300-1354208852_thumb.jpg

А вы лозу брали высушенную? или живую? Скорее всего бактериальная вспышка.Уберите ее из аквариума.Найдите сухое дерево или купите в зоомагазине мангровую корягу. В аквариуме нужно сделать пару подмен.

вари в відрі довго. і солі сип багато: щоб вона аж не розчинювалась. вариш 4 год і на ніч в холодну воду. різниця тиску води і вологи із сіллю в середині корча висмокче цю вологу і забє звичайну воду всередину- буде тонути. перед тим висуши можна у пічці

У ТС проблема с помутнением воды, а не с всплывающей корягой. И давать советы про печку тоже нужно аккуратно,иначе коряжка может рассыпаться. С опытом приходит понимание того, что корягу варить нет смысла. Только если она с водоема. Главное не сырое дерево, инчае будет как у ТС.