Jump to content

Дозування добрив, зниження КН

Recommended Posts

Сергію, дійсно Ви праві. Дуже завищений КН. Заміряв воду в акваріумі тестами акваєр: РН 8, КН в районі 20 (тест робив три рази). Буду знижувати КН акваєрівським РН/КН мінус. Чи можливо взагалі такий КН привести до оптимального? Міняти воду на осмос не має можливості. Порекомендуйте будь-ласка як правильно користуватися на постійній основі РН/КН мінус в моєму випадку, бажано, щоб менше з тестами бігати :-) 

Яке дозування добрив при  цьому? Якщо є подача СО2 (лимонка, сода), то чи варто крім макро та мікро лити калій і залізо, якщо варто то скільки? (у воді з водогону заліза 0,16 мг/дм3). Підміни води у мене зараз 1 раз в тиждень 25%. Свіжі фото акваріума додаю. Дякую 

photo_2021-11-08_23-06-46.jpg

photo_2021-11-08_23-07-16.jpg

photo_2021-11-08_23-07-02.jpg

Edited by Володимир

Поки що не змінюйте дозування добрив. Я вважаю, що суттєво має покращити ситуацію зниження КН.

Ви ваш високий КН можете повернути собі на користь. Якщо малими дозами на постійній основі давати рН/КН мінус, то буде поступово знижуватись КН, а також карбонати (що підвищують КН) будуть перетворюватись на СО2. 

Якщо рН/КН мінус вносити по 2мл щоденно, то бігати с тестом КН постійно не буде потреби. Перевіряйте КН раз на 2-3 тижні.

Щотижня КН за такою схему буде знижуватись приблизно на 2 градуси. За два місяці ви вийдете на КН 6-8 і потім буде варто лише знижувати КН у підмінній воді.

Після цього вже можна буде думати про корекцію дозувань добрив.

Share

• Create New...